pless.pl

Reklama

Pszczyna.info

  • 31 maja 2022
  • 24 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3996

1200 misiów przez cały czerwiec z okazji Dnia Dziecka!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj

Stowarzyszenie Przyjaciół Goczałkowic-Zdroju prowadzące Muzeum Regionalne zlokalizowane w uzdrowiskowym pawilonie "Wrzos" serdecznie zaprasza na wystawę pluszowych misiów z okazji Dnia Dziecka! Ekspozycja prezentuje ponad 1200 maskotek! Można je zobaczyć w dniach od 1 do 30 czerwca!

1200 misiów z okazji Dnia Dziecka w Muzeum Regionalnym w Goczałkowicach - 06.2022 · fot. Muzeum Regionalne w Goczałkowicach-Zdroju


Wielka wystawa przeróżnych misiów po raz szósty została zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Goczałkowic-Zdroju. Pluszaki przebrane są w różne kolorowe stroje. Podczas wizyty można zobaczyć m.in. Kubusia Puchatka - motocyklistę, gwardię królowej Elżbiety, czy znanego i lubianego misia Paddingtona.

Muzeum w Pawilonie Wrzos jest otwarte w każdy weekend od godziny 13.00 do 16.00. Istnieje możliwość zwiedzenia wystawy przez grupy zorganizowane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 502 393 473.

wystawa misiów

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj