pless.pl

Reklama

Pszczyna.info

  • 16 czerwca 2022
  • wczoraj, 06:12
  • wyświetleń: 2535

Przestrzenie wolności: koncert Sebastiana Riedla i Michała Kielaka

Za nami:

W niedzielę, 26 czerwca o godz. 19.30 w Parku Zamkowym w Pszczynie zagrają Sebastian Riedel i Michał Kielak. Koncert odbędzie się w ramach większej imprezy pod hasłem "Przestrzenie wolności", która w Pszczynie potrwa przez cały weekend! Wstęp wolny!

riedel kielak


Sebastian Riedel i Michał Kielak to okazjonalny duet dwóch osobowości scenicznych. Charakterystyczny głos Sebastiana w połączeniu z brzmieniem gitary akustycznej i z wirtuozerską grą Michała na harmonijce, tworzą niesamowity klimat podczas każdego koncertu. Na repertuar duetu, składają się autorskie kompozycje Sebastiana jak i kompozycje jego ojca Ryszarda, legendarnego, zmarłego w 1994 roku lidera grupy Dżem. Każdy z koncertów jest jedną wielką niespodzianką, ponieważ muzycy są znani z chęci do improwizowania i włączaniu nowych utworów do repertuaru. Sebastian Riedel od roku 1993 jest liderem grupy Cree. Jest uznawany za jednego z najlepszych wokalistów i gitarzystów w naszym kraju. Michał Kielak należy go grona najlepszych harmonijkarzy w Polsce. Koncertuje z wieloma zespołami. Jednak, macierzystym zespołem Michała jest legendarna Kasa Chorych. Obaj muzycy, byli wielokrotnie nagradzani przez krajową branżę muzyczną.

Na koncert zapraszają marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski oraz burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Pełny program "Przestrzeni wolności": 100-lecie powstań śląskich: rodzinny weekend edukacyjno-artystyczny.

przestrzenie wolności

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.