pless.pl

Reklama

Pszczyna.info

  • 20 czerwca 2022
  • 23 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1467

Roboty na wysokości na Bankowej Street Live

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

Za nami:

W czwartek, 23 czerwca na Bankowej w Pszczynie zagra grupa Roboty na wysokości!

roboty na wysokości
Roboty na wysokości · fot. materiały prasowe


Zespół ROBOTY NA WYSOKOŚCI powstał w 2008 r. w Katowicach, choć muzycy znają się towarzysko i muzycznie od połowy lat 90. W 2010 ujawnili się krążkiem pt. Studio Huta który pokazał nieco zappowskie i awangardowe oblicze grupy.

W czasie kilkuletniego zawieszenia każdy z muzyków był zaangażowany w inne projekty. Daniel działał w zespołach LOCOMOTIVESUN i No More Electro! . Bracia Sawiccy przez lata współtworzyli m.in. zespół Iowa Super Soccer.

Po kilku latach wracają z piosenkami o bardziej przystępnym charakterze. Aktywizacja działań nastąpiła pod koniec 2020 roku. Do chwili obecnej zespół opublikował w mediach społecznościowych kilka premierowych piosenek powstałych w roku 2021 i 2022 które mają być zapowiedzią drugiej płyty. Roboty lubią żonglować stylistykami. Choć dzisiaj idą w kierunku prostych form i ładnych melodii nie wyklucza to w przyszłości muzycznych wolt. Zespół działa na własnych zasadach. Bez menedżerów, wsparcia z zewnątrz i wygórowanych oczekiwań. Podstawą jest wspólna pasja, miłość do muzyki i wieloletnia przyjaźń.

Skład: Daniel Hozumbek wokal. Piotrek Sawicki basy, wokal. Wojtek Sawicki gitary, wokal. Bartosz Gajda klawisz. Przemysław Borowiecki perkusja.

Bankowa Street Live: Roboty na wysokości

  • 23 czerwca
  • godz. 20:00
  • Wstęp wolny!


bankowa

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj