pless.pl

Reklama

Pszczyna.info

  • 23 stycznia 2023
  • 19 lutego 2023
  • wyświetleń: 15861

[ZDJĘCIA] 250 kobiet bawiło się na Powiatowym Babskim Combrze

Śpiewy, tańce, zabawy i setki pięknych kobiet z kwiatami we włosach - tak wyglądał Powiatowy Babski Comber w Suszcu. Panie bawiły się wyśmienicie.

Reklama

Powiatowy Babski Comber "Kwiaty we włosach" - 18.02.2023 · fot. Powiat


W ostatnią sobotę karnawału w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu mieszkanki powiatu pszczyńskiego i okolicznych miejscowości spotkały się na Powiatowym Babskim Combrze. Udanej zabawy Paniom życzyli przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego Paweł Sadza, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego Krystian Szostak i przewodniczący Rady Gminy Suszec Szymon Sekta. Dla wszystkich kobiet zostawili róże, które otrzymały wychodząc z imprezy. - Wszystkie Panie pięknie wyglądacie, bawcie się dobrze - mówił Paweł Sadza, przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego.

Starosta Barbara Bandoła dziękowała Paniom za liczne przybycie. - Czuć tutaj dobrą energię, tyle wspaniałych kobiet spotkało się w jednym miejscu na wspólnej biesiadzie. Dziękuję Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Suszcu za inicjatywę, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Suszcu za to, że możemy się tutaj razem spotkać - mówiła Barbara Bandoła, starosta pszczyńska.

Powiatowy Babski Comber odbył się pod hasłem "Kwiaty we włosach". Wiele Pań udekorowało nimi swoje głowy. Jak twierdzi Kornelia Zając z Koło Gospodyń Wiejskich w Suszcu, która przywitała uczestniczki zabawy, babski comber to sposobność, by odpocząć, potańczyć, pośpiewać, a nawet poplotkować. - Jesteśmy tutaj, aby dobrze się bawić. Na ostatnim babskim combrze, który organizowałyśmy było 130 kobiet, teraz mamy ich prawie raz więcej. Telefony się urywały, było tyle chętnych do wspólnej biesiady - mówi Kornelia Zając, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Suszcu.

Powiatowy Babski Comber "Kwiaty we włosach" - 18.02.2023
Powiatowy Babski Comber "Kwiaty we włosach" - 18.02.2023 · fot. Powiat


Podczas wydarzenia prelekcję na temat profilaktyki zdrowotnej kobiet wygłosiła prezes Szpitala Joannitas w Pszczynie Katarzyna Michalik, która zachęcała Panie do regularnych badań i dbania o swoje zdrowie. - Ziemia się kręci dzięki energii kobiet. Pamiętajcie, nie może Was zabraknąć - mówiła Katarzyna Michalik, prezes pszczyńskiego szpitala. Dla Pań przygotowano wiele atrakcji m.in. konkursy i zabawy oraz pokaz tancerek z grupy Maraquja z Katowic. Było też stoisko z ręcznie robioną biżuterią i do wygrania ciekawe nagrody ufundowane przez sponsorów.

Powiatowy Babski Comber zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Suszcu przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła starosta pszczyńska Barbara Bandoła.

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.