Reklama

Pszczyna.info

  • 8 maja 2023
  • 15 maja 2023
  • wyświetleń: 2547

Archi-przygody - warsztaty architektoniczne dla młodzieży!

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych do udziału w Programie Archi - przygody, realizowanym po raz pierwszy w GOK-u. Program jest przedsięwzięciem z zakresu edukacji architektonicznej, który kierowany jest do dzieci w różnym wieku.

Podczas warsztatów młodzież wybierze się w fascynujący świat architektury oraz designu. Cykl spotkań dla młodych architektów to przede wszystkim zabawa oraz pobudzenie kreatywności. Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci i młodzieży na przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie.

Poprzez uczestnictwo w warsztatach, bazujących na nowoczesnych sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, ich mali uczestnicy mogą przekonać się empirycznie, jak ważna dla jakości naszego życia jest estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne - sugeruje Narodowe Centrum Kultury.

- Na zakończenie warsztatów wraz z grupą warsztatową będziemy mieć niespodziankę dla wszystkich mieszkańców Suszca, ale nie będziemy jeszcze zdradzać szczegółów - mówią organizatorzy.

  • TERMINY SPOTKAŃ: wrzesień-listopad 2023
  • MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
  • DLA KOGO: młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych.


Zapisy na warsztaty prowadzone są przez strefezajec.pl. Po zapisaniu uczestnika przez strefazajec.pl należy uzupełnić kartę zgłoszeniową dostępną na http://www.kulturasuszec.pl i dostarczyć ją do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

  • Na warsztaty obowiązuję limit miejsc!
  • Odpowiedzi na pytania udziela p. Julia Wrona: julia@kulturasuszec.pl, 32 212 44 91 wew. 21.


Karta zgłoszeniowa i regulamin do pobrania na kulturasuszec.pl

Projekt Archi-przygody dofinansowano ze środków budżetu Państwa. Projekt realizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury. Całkowita wartość projektu: 300 000 zł.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj