Reklama

Pszczyna.info

  • 15 maja 2023
  • wyświetleń: 3251

Dzień Sąsiada: zorganizuj sąsiedzkie spotkanie!

Za nami:

Dzień Sąsiada obchodzony jest w ostatni piątek maja. W wielu miastach Europy, również w Polsce organizowane są z tej okazji festyny, zabawy i konkursy, których celem jest zaciśnięcie więzów sąsiedzkich. Już od paru lat Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu obserwuje, jak aktywnie integrujecie i poznajecie się w najbliższej okolicy. Ponownie wychodzi z inicjatywą w tym roku, abyście mogli spędzić wspólnie czas w sąsiedzkim gronie. Pomoże Wam zorganizować takie wydarzenie!

sąsiad
fot. pixabay.com


Waszym zadaniem jest wybranie terminu, miejsca oraz ustalenie planu spotkania. Od 15 maja do 15 października możecie zgłosić swoje sąsiedztwo i zorganizować Dzień Sąsiada dzięki drobnemu wsparciu finansowemu oraz merytorycznemu Gminnego Ośrodka Kultury. Następnie wypełnijcie formularz i zgłoście wydarzenie w Gminnym Ośrodku Kultury. Otrzymacie PACZKĘ STARTOWĄ (plakaty, zaproszenia, itp.). Zaproście sąsiadów i spędźcie z nimi miło czas. Udokumentujcie relację ze spotkania sąsiadów w postaci zdjęć lub filmików.

Podczas tegorocznych Dni Sąsiada Waszym zadaniem będzie stworzenie Sąsiedzkiej Mapy Zasobów z wykorzystaniem udostępnionych przez GOK materiałów.

Kontakt: Weronika Smusz, tel. 32 212 44 91 wew. 21, mail: dnisasiada@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj