Pszczyna.info

  • 19 października 2023
  • 20 października 2023
  • wyświetleń: 2410

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk im. Józefa Brudnego zaprasza na treningi samoobrony

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk im. Józefa Brudnego zaprasza na treningi samoobrony w trzech grupach wiekowych - dzieci od 8 roku życia oraz młodzież i dorośli. Zajęcia odbywają się w Pszczynie, w Śląskim Centrum Tenisa.

Stylami bazowymi treningów samoobrony dla młodzieży i dorosłych są; boks, kickboxing i jiu-jitsu. Techniki walki tych stylów świetnie nadają się do reagowania w sytuacji krytycznej. Program szkoleniowy uwzględnia przepisy prawa o obronie koniecznej. Same treningi to możliwość poprawienia ogólnej kondycji oraz metodycznego wypracowania reakcji i technik walki do samoobrony. Po pewnym czasie wzrasta poczucie pewności siebie. Jeśli służb mundurowych nie ma w pobliżu to sam możesz reagować w obronie własnej, przyjaciół czy rodziny.

To po prostu męska rozrywka i duża dawka wiedzy oraz umiejętności do nabycia. Co ważne! Nic nikomu nie musisz udowadniać. Nie musisz brać udziału w zawodach. To w pewnym sensie Droga Wojownika.Zajęcia dla dzieci to przygotowanie ogólnorozwojowe, nauka podstaw sztuk walk oraz tory przeszkód wpływające na poprawę koordynacji ruchowej. Program tych zajęć w sam raz skrojony na aktualne wyzwania dzisiejszej rzeczywistości jeśli chodzi o możliwości koordynacyjno-wysiłkowe dzieci. Zauważam tutaj spore braki w ogólnym przygotowaniu ruchowym. Dzieciakom sprawiają często trudność nawet najprostsze ćwiczenia i zadania ruchowe.

Poza tym sztuki walki w wersji niesportowej dają spokojny i harmonijny rozwój psychofizyczny. Pierwszy trening nieodpłatny więc warto spróbować! Być może wasze dziecko zainteresuje się takimi treningami?  • Miejsce: Śląskie Centrum Tenisa - Pszczyna, ul. Bieruńska 78.
  • Prowadzący: Zbigniew Syc, stopień mistrzowski 10 Dan, 38 lat praktyki w sztukach walki, 30 lat prowadzę klub w Pszczynie, instruktor służb mundurowych, wice-mistrz świata, pierwszy instruktor Systemy w Polsce, wice-prezes Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki. W treningach wspomagają mnie i współprowadzą instruktorzy ze stopniami mistrzowskimi, którzy są moimi wychowankami.
  • Kontakt: zbigniewsyc@interia.pl, 507 070 861.
  • Strona na fb: Zbigniew Syc Sztuki Walki.
  • Kanał na youtube: Zbigniew Syc - Sztuki Walki