Pszczyna.info

  • 29 listopada 2023
  • 2 grudnia 2023
  • wyświetleń: 2701

Dajmy Mai nadzieję! Świąteczny kiermasz charytatywny

Za nami:

W sobotę 2 grudnia obok serca na nakrętki przy skrzyżowaniu ul. Dobrawy z ul. Kazimierza Wielkiego na Osiedlu Piastów w Pszczynie po raz kolejny odbędzie się Kiermasz Świąteczny dla Mai Lewandowskiej z Ćwiklic!

Maja Lewandowska z Ćwiklic
Maja Lewandowska choruje na fenyloketonurię. Grozi jej wózek inwalidzki · fot. archiwum prywatne


Na kiermaszu będzie możliwość kupienia ciast, pierniczków, ozdób świątecznych, bonów podarunkowych, kartek świątecznych, domowych przetworów oraz książek. Organizatorzy zapraszają również do wsparcia organizacji kiermaszu przez przyniesienie upieczonych ciast, pierniczków, muffinek, domowych przetworów, wyrobów rękodzieła itp.

Jeśli Jesteś chętny pomóc lub coś przynieść, możesz skontaktować się z:

  • Alicją Lewandowską - tel.: 664 014 470
  • Dianą Lewandowską - tel.: 728 843 205.


9-letnia Maja Lewandowska choruje na fenyloketonurię. Nie może odżywiać się jak zdrowe dziecko. Potrzebuje drogich, specjalistycznych produktów. Cierpi też na polineuropatię wrodzoną - postępuje u niej zanik mięśni. Grozi jej niepełnosprawność - zarówno fizyczna jak i intelektualna. Można pomóc zatrzymać chorobę i uchronić Maję przed wózkiem inwalidzkim.

majka

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.