Pszczyna.info

  • 28 maja 2024
  • wczoraj, 06:06
  • wyświetleń: 3540

Aktywnie na Starym Dworcu: powróciły zajęcia rowerowe w Goczałkowicach!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju powraca z zajęciami rowerowymi w ramach akcji "Aktywnie na Starym Dworcu".

Aktywnie na Starym Dworcu: wracają zajęcia rowerowe w Goczałkowicach!
Aktywnie na Starym Dworcu: wracają zajęcia rowerowe w Goczałkowicach! · fot. GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Zajęcia odbywają się będą przy bezdeszczowej pogodzie w każdy poniedziałek od godziny 17.00 począwszy od 27 maja. Zbiórka uczestników zajęć wyznaczona jest przy Starym Dworcu w Goczałkowicach-Zdroju. W jego okolicach znajduje się wiele znakomitych oraz bardzo zróżnicowanych tras (alejki w Parku Zdrojowym, ścieżki przy stawach), po których dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności związane z bezpieczną jazda na rowerze.

Zajęcia mają na celu doskonalenie techniki jazdy oraz bezpieczne poruszanie się na rowerze przez dzieci. Zajęcia będą prowadzone we współpracy z klubem kolarskim LKUKS Pszczyna na czele z Klaudiuszem Migdołem, trenerem kolarstwa, który posiada bogate doświadczenie sportowe i zawodowe związane z jazdą na rowerze oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w zajęciach. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego roweru wraz z oświetleniem oraz udział dziecka w zajęciach w kasku założonym na głowie. Każde dziecko musi również dostarczyć zgodę Rodziców/Opiekunów prawnych na udział w zajęciach (zgody do pobrania ze strony lub do odebrania podczas zajęć).

Zgoda na udział do pobrania tutaj: https://goczalkowicezdroj.pl/aktualnosc-44898-aktywnie_na_starym_dworcu_wracaja.html

ar / pless.pl

źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.