Pszczyna.info

  • 9 lipca 2024
  • 12 lipca 2024
  • wyświetleń: 3043

Scena Centralna przeniesiona do środka. Wystąpi Kamil Kowalski

Za nami:

Dziś kolejny koncert z cyklu Scena Centralna! Początek o godzinie 20.00! Z powodu niepewnej pogody wydarzenie odbędzie się w Klubokawiarni Centralnej (w środku Pszczyńskiego Centrum Kultury).

Koncert zespołu FONOGON na Scenie Centralnej przy pckul - 07.06.2024r.
Koncert zespołu FONOGON na Scenie Centralnej przy pckul - 07.06.2024r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Kamil Kowalski to jeden z najciekawszych artystów młodego pokolenia. Z muzyką związany od dziecka. Jego muzyka oscyluje na pograniczu alternatywy i indie pop’u. Swoje pierwsze wydawnicze kroki stawiał z wytwórnią Kayax w ramach projektu My Name Is New.

W listopadzie 2021 wydał debiutancki album "DOM" nakładem Agora Muzyka. Album, wyprodukowany we współpracy z Patrickiem the Panem, spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem i zdobył pozytywne recenzje zarówno wśród słuchaczy, jak i w branży muzycznej. "DOM" zawiera trzy duety z wyjątkowymi artystkami - Natalią Grosiak (Mikromusic), Belą Komoszyńską (Sorry Boys) oraz Natalią Niemen. Jego utwory regularnie zajmują miejsce na najważniejszych playlistach w serwisach cyfrowych.

Obecnie Kamil pracuje nad nowym materiałem, który zapowiada wyjątkową tematykę i stanowi kolejny etap w jego artystycznym rozwoju. Pierwszą zapowiedzią nowego albumu jest singiel "po męsku". Drugim singlem "HOTEL" stał się twarzą kampanii GLOW Polska na Spotify. Jego muzyka niezmiennie przyciąga ludzi i nie pozwala o sobie zapomnieć. Kamila serce bije mocniej gdy słyszy The Strokes, Florence + The Machine, Lykke Li, The National czy Natalię Przybysz, Marię Peszek.

Na miejscu, oprócz koncertów i wyjątkowej atmosfery dostępna będzie strefa Klubokawiarni Centralnej, gdzie napijecie się lanego piwka, pysznego włoskiego prosecco z kija, orzeźwiającej lemoniady, zjecie pinsę.

  • Organizator: Fundacja Miraże i klubokawiarnia centralna
  • Współorganizator: pckul, Moja Pszczyna, Osiedle Piastów w Pszczynie, Osiedle Siedlice
  • Patronat nad wydarzeniem objął Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny
  • Patron medialny: pless.pl


kamil kowalski

ar / pless.pl

źródło: pckul

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.